Божиќна Чинија Дете на Лизгалки

-10% Off

Original price was: 580 ден.Current price is: 522 ден.

3 на залиха

За божиќните благца да бидат уште послатки, сервирај ги во симпатични божиќни чинии со разигран, шарен дизајн.

*Не препорачуваме чинијата да се мие во машина за садови.

Додатни информации

Тежина 0,39 kg
Димензии 21 × 2,2 cm

Description

Оценки и коментари

Сѐ уште нема коментари

Остави оценка

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Божиќна Чинија Дете на Лизгалки

Original price was: 580 ден.Current price is: 522 ден.

3 на залиха