Божиќна Здела Ирвас (керамика)

980 ден

11 на залиха

Нашата зделличка во облик на ирвас нека биде симпатичен додаток на твојата божиќна трпеза. Супер за серввирање на кифлички, колачиња, или само како декоративно парче.

*керамика

Додатни информации

Димензии 17,7 × 13 × 14 cm

Description

Оценки и коментари

Сѐ уште нема коментари

Остави оценка

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Божиќна Здела Ирвас (керамика)

980 ден

11 на залиха