Мала Божиќна Чинија Ѕвезда

-16% Off

Original price was: 350 ден.Current price is: 295 ден.

2 на залиха

За божиќните благца да бидат уште послатки, сервирај ги во симпатични божиќни чинии со разигран, шарен дизајн.

*Не препорачуваме чинијата да се мие во машина за садови.

Додатни информации

Тежина 0,16 kg
Димензии 14 × 13 × 2 cm

Description

Оценки и коментари

Сѐ уште нема коментари

Остави оценка

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Мала Божиќна Чинија Ѕвезда

Original price was: 350 ден.Current price is: 295 ден.

2 на залиха