Новогодишна Чинија Дедо Мраз и Рудолф, ѕвезда

-15% Off

Original price was: 780 ден.Current price is: 663 ден.

5 на залиха

Додај и доза божиќен дух на секоја твоја трпеза оваа празнична сезона со нашата новогодишна чинија со Дедо Мраз и Рудолф во облик на ѕвезда.

*не препорачуваме да се мие во машина за садови.

Додатни информации

Тежина 0,41 kg
Димензии 25 × 21,5 × 2,5 cm

Description

Оценки и коментари

Сѐ уште нема коментари

Остави оценка

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Новогодишна Чинија Дедо Мраз и Рудолф, ѕвезда

Original price was: 780 ден.Current price is: 663 ден.

5 на залиха