Новогодишна Шоља Дедо Мраз и Рудолф

520 ден

4 на залиха

Додатни информации

Тежина 0,41 kg
Димензии 13 × 9 × 13 cm

Description

Оценки и коментари

Сѐ уште нема коментари

Остави оценка

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Новогодишна Шоља Дедо Мраз и Рудолф

520 ден

4 на залиха