Божиќна Шоља Винтиџ Дедо Мраз & Божиќна Елка (керамика)

500 ден

6 на залиха

Ако те фаќа блага винтиџ носталгија, сипи си го твојот омилен топол зимски напиток во керамичкава шоља налик метално лонче со илустриран дедо мраз и елка во ретро стил.

*Достапна и како сет од две

Додатни информации

Тежина 0,34 kg
Димензии 14 × 9,5 × 9,5 cm

Description

Оценки и коментари

Сѐ уште нема коментари

Остави оценка

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Божиќна Шоља Винтиџ Дедо Мраз & Божиќна Елка (керамика)

500 ден

6 на залиха