Oversized Маица Bowie

1.300 ден

Ако Bowie ти значи било што, ова е маицата за тебе. Ако пак имаш некој близок кој го обожава, ова е перфектниот подарок за неа/него.

100% памук

*маицата на сликава е број S
*доколку во момент немаме на залиха, маичката која ја избравте ке биде испратена за достава во рок од 5-10 дена.

Додатни информации

Димензии N/A
size

XL, S, M, L

Description

Оценки и коментари

Сѐ уште нема коментари

Остави оценка

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Oversized Маица Bowie

Додај во кошничка