Арт Принт – Minding My Own Business

200 ден990 ден

Магични работи се случуваат кога си тераш исклучиво своја работа. Нека постерот те потсети на тоа секогаш кога ќе ти забега мислата.

Нашите арт принтови се испринтани со незаменливиот high-end Canon Prograf 1.000 кој користи пигментирани бои (LUCIA PRO) со богат интензитет и трајност над 100 години (без избледување – canon-гаранција), на текстурирана, високо-квалитетна 250 грамска хартија.

Додатни информации

Димензии N/A
size

15 x 20cm, 20 x 25cm, 21 x 29.7cm, 30 x 40cm, 40 x 50cm

Description

Оценки и коментари

Сѐ уште нема коментари

Остави оценка

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Арт Принт - Minding My Own Business

Додај во кошничка