Подарок за Неа – You Grow Baby

2.290 ден

Подари ѝ симпатични и уникатни алатки за личен развој, љубов кон и верба во себе.

Подарокот се состои од:
– Арт Принт со Рамка Everything Goes my Way (20x25cm)
– Дневник за Благодарност на Марија Колевски
– Афримации за Правење Чуда
– Честитка (по твој избор)
– Декоративно Пакување (кутија + декоративна трака + картичка)
– Декоративно Гранче Еукалиптус
– Raffaello Чоколатца, х5

Description

Оценки и коментари

Сѐ уште нема коментари

Остави оценка

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Подарок за Неа - You Grow Baby

2.290 ден