Подарок за Нови Почетоци / Со Среќа!

Нема на залиха

1.240 ден

Out of stock

Подарок за кој нема да трчаш на неколку места за да го составиш, а кој сигурно ке им се допадне на оние на кои ке им го подариш.

Подарокот се состои од:
– Две шољи за Кафе Me Time (лаванда)
– Честитка Со Среќа и Само Напред
– Кутија за Подарок со Декоративна Картичка + Декоративна Трака

*Честитката, декоративната картичка и декоративната трака можат да се сменат, по ваш избор (пишете нѝ која избирате во делот Забелешка за Нарачка)

Додатни информации

Тежина 0,96 kg
Димензии 32 × 23,5 × 9 cm

Description

Оценки и коментари

Сѐ уште нема коментари

Остави оценка

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Подарок за Нови Почетоци / Со Среќа!

1.240 ден

Out of stock