Рамка

200 ден350 ден

Едноставни, црни рамки со стакло, совршени за да ги врамиш твоите фотографии или арт принтови и да додадеш карактер на твоите ѕидови.

Додатни информации

Димензии N/A
size

15 x 20cm, 20 x 25cm, 21 x 29.7

Description

Оценки и коментари

Сѐ уште нема коментари

Остави оценка

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Рамка

Додај во кошничка