Сипкави Божиќни Дрвца, сет од 3

850 ден

3 на залиха

Мини сипкавото Божиќно дрвце е супер деталче за да разиграш некое ќоше по дома, за која боја и да се одлучиш.

*тежината и димензиите се однесуваат на едно дрвце.

Додатни информации

Тежина 0,6 kg
Димензии 8 × 20 cm

Description

Оценки и коментари

Сѐ уште нема коментари

Остави оценка

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Сипкави Божиќни Дрвца, сет од 3

850 ден

3 на залиха