Среќен Ден Царице

-30% Off

Original price was: 100 ден.Current price is: 70 ден.

Осмомартовска честитка за цариците во твојот живот.

Секоја честитка ви стига спремна за подарување – имате празен простор внатре за да си напишете ваша порака и ја добивате заедно со бело плико.

Додатни информации

Димензии 24 × 12 × 17 cm

Description

Оценки и коментари

Сѐ уште нема коментари

Остави оценка

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Среќен Ден Царице

Original price was: 100 ден.Current price is: 70 ден.