Vintage Декоративна Елка од полирезин, голема

450 ден

Декорирај го твоето клубско масиче, фиокарата во ходник, каминот, или некое ќоше во твојот дом со декоративната елка од полирезин која потсеќа на Божиќ од минатото. Достапна во три бои.

Додатни информации

Тежина N/A
Димензии N/A
color

, ,

Description

Оценки и коментари

Сѐ уште нема коментари

Остави оценка

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Vintage Декоративна Елка од полирезин, голема

Додај во кошничка