Винтиџ Лампион / Сипкав Автомобил

220 ден

5 на залиха

Додај доза носталгија на твојата елка со сипкавиот винтиџ автомобил.

Додатни информации

Тежина 0,02 kg
Димензии 10 × 5,5 × 8,5 cm

Description

Оценки и коментари

Сѐ уште нема коментари

Остави оценка

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Винтиџ Лампион / Сипкав Автомобил

220 ден

5 на залиха