Арт Принт / Beach Day

- 20 % Off

160 ден792 ден

Сѐ што сакам е нежно да ме галат сенки од палми додека читам добри вести, со солена кожа и коса, а во позадина да слушам звуци на бранови, песни на птици и џагор од непознати луѓе. Is that too much to ask?

Нашите арт принтови се испринтани со high-end принтерот Canon Prograf 1.000, кој користи пигментирани бои (LUCIA PRO) со богат интензитет и трајност над 200 години (без избледување – canon-гаранција), на текстурирана, високо-квалитетна 250 грамска хартија (pastel, made in italy).

Додатни информации

Димензии N/A
size

15 x 20cm, 20 x 25cm, 21 x 29.7, 30 x 40cm, 40 x 50cm

Description

Оценки и коментари

Сѐ уште нема коментари

Остави оценка

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Арт Принт / Beach Day

Додај во кошничка