Арт Принт – Јас за Тебе сите Ѕвезди

200 ден990 ден

Љубовна илустрација инспирирана од „Остани до Крај“ на нашиот Тоше <3 Нашите арт принтови се испринтани со high-end принтерот Canon Prograf 1.000, кој користи пигментирани бои (LUCIA PRO) со богат интензитет и трајност над 200 години (без избледување – canon-гаранција), на текстурирана, високо-квалитетна 250 грамска хартија (pastel, made in italy).

Додатни информации

Димензии N/A
size

15 x 20cm, 20 x 25cm, 21 x 29.7, 30 x 40cm, 40 x 50cm

Description

Оценки и коментари

Сѐ уште нема коментари

Остави оценка

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Арт Принт - Јас за Тебе сите Ѕвезди

Додај во кошничка