Арт Принт со Рамка – Љубов

950 ден

Нека се знае дека љубовта царува во твојот дом.

Принт + рамка во димензии 30х30см

Нашите арт принтови се испринтани со high-end принтерот Canon Prograf 1.000, кој користи пигментирани бои (LUCIA PRO) со богат интензитет и трајност над 200 години (без избледување – canon-гаранција), на текстурирана, високо-квалитетна 250 грамска хартија (pastel, made in italy).

Додатни информации

Димензии N/A
color

, ,

Description

Оценки и коментари

Сѐ уште нема коментари

Остави оценка

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Арт Принт со Рамка - Љубов

Додај во кошничка