Божиќен Подарок / Clara & the Nutcracker

2.290 ден

2 на залиха

Совршен подарок за блиска личност која подеднакво ги обожава и сезонава и Оревокршачот.

Подарокот се состои од:
– 1х Декоративна Кутија Златен Орев
– 1х Ангелче во Розе Ангелче
– 1х Мини Декоративен Војник, (бел)
– !х Мини Декоративно Снежно Гранче
– 1х Мало Лампионче Pearl (боја – ruby)
– 5х Чоколатца Рафаело
– 1х Лижавче Пеперминт
*спакуван како на втората слика
*доколку избереш опција достава со брза пошта, сите производи како и целиот подарок ке бидат обезбедени и спакуван во заштитна фолија со меурчиња

Додатни информации

Димензии 20 × 17 × 15 cm

Description

Оценки и коментари

Сѐ уште нема коментари

Остави оценка

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Божиќен Подарок / Clara & the Nutcracker

2.290 ден

2 на залиха