Декоративна Картичка за Подарок – Месечина

-20% Off

Original price was: 30 ден.Current price is: 24 ден.

Разиграј и персонализирај го твојот подарок со декоративна картичка. Секоја картичка доаѓа со декоративна трака од +/- 30см (како на сликата).

Доколку имате желба траката да биде во друга боја, пишете нѝ во делот „Забелешка за Нарачка“ при нарачување, или на Инстаграм во директна порака за било какви промени.

Description

Оценки и коментари

Сѐ уште нема коментари

Остави оценка

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Декоративна Картичка за Подарок - Месечина

Original price was: 30 ден.Current price is: 24 ден.