Декоративно Пакување – Кутија за Подарок, basic, small 12 x 10 x 12cm (кафеаво)

120 ден

15 на залиха

Мала кафеава кутија за подарок со димензии 12 х 10х12см, наполнета со цикцак декоративно полнење (кафеаво), декоративна трака + декоративна картичка.
*Бојата на декоративната трака и картичката може да бидат по ваш избор – пиши ни’ на чат на инста за да се договориме или ако знаеш што сакаш, само пиши ни’ во Забелешка за Нарачка.

Додатни информации

Димензии 12 × 10 × 12 cm

Description

Оценки и коментари

Сѐ уште нема коментари

Остави оценка

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Декоративно Пакување - Кутија за Подарок, basic, small 12 x 10 x 12cm (кафеаво)

120 ден

15 на залиха