Декоративно Пакување – Window Box, square 25,5 x 25,5 x 10,5 cm

380 ден

4 на залиха

Кутија за подарок со прозорче со димензии 25,5 х 25,5 х 10,5 см, наполнета со цикцак декоративно полнење (кафеаво), декоративна трака + декоративна картичка.
*Бојата на декоративната трака и картичката може да бидат по ваш избор – пиши ни’ на чат на инста за да се договориме или ако знаеш што сакаш, само пиши ни’ во Забелешка за Нарачка.

Додатни информации

Димензии 25,5 × 25,5 × 10,5 cm

Description

Оценки и коментари

Сѐ уште нема коментари

Остави оценка

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Декоративно Пакување - Window Box, square 25,5 x 25,5 x 10,5 cm

380 ден

4 на залиха