Oversized Маица Cheetah – Глеј си твоја работа

1.300 ден

Гепардот, наш неофицијален заштитен знак, во нова варијанта. Погледот на најграциозното и најбрзо животно во природата, а со тоа и маичккава, кажува “Глеј си твоја работа„, и тоа е најпаметното нешто што може секој да го направи за себе.

100% памук

*маицата на сликава е број S
*доколку во момент немаме на залиха, маичката која ја избравте ке биде испратена за достава во рок од 5-10 дена.

Додатни информации

Димензии N/A
size

XL, S, M, L

Шифра: N/A Категории: , , ,

Description

Оценки и коментари

Сѐ уште нема коментари

Остави оценка

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Oversized Маица Cheetah - Глеј си твоја работа

Додај во кошничка