Арт Принт – Само Дома си е Дома

- 20 % Off

160 ден792 ден

Илустрацијава е инспирарана од мирни вечери после турбо денови во пријатна, домашна атмосфера со омилените серии на нетфликс.

Нашите арт принтови се испринтани со незаменливиот high-end Canon Prograf 1.000 кој користи пигментирани бои (LUCIA PRO) со богат интензитет и трајност над 100 години (без избледување – canon-гаранција), на текстурирана, високо-квалитетна 250 грамска хартија.

Додатни информации

Димензии N/A
size

15 x 20cm, 20 x 25cm, 21 x 29.7cm, 30 x 40cm, 40 x 50cm

Description

Оценки и коментари

Сѐ уште нема коментари

Остави оценка

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Само Дома си е Дома А4 Постер Френкли

Арт Принт - Само Дома си е Дома

Додај во кошничка