Сет Подарок за Неа – Welcome to the Real World

1.910 ден

3 на залиха

Подарокот се состои од:

– Шоља за Кафе/Чај Long Pause, бела
– Афирмации за Правење Чуда
– А5 Тефтер Feel Good – Што е Најдоброто што Може да се случи? (хот пинк)
– Честитка Welcome to the Real World
– Декоративно Гранче Еукалиптус (минт-бело)
– Бифитер џин – 0,05л
– Турско Кафе Блек Енд Изи и Кафе Инста Гранд – 3 во 1
– Рафаело чоколадце – 6 ком.
– Кутија за Подарок (basic large 31,5 х 23,5 х 8,5см) со Декоративни Картичка, Трака и Хартија за Полнење

*Честитката, декоративната картичка и декоративната трака можат да се сменат, по ваш избор (пишете нѝ која избирате во делот Забелешка за Нарачка)
Доколку не изберете, траката и картичката ке бидат во склад со боите и темата на самиот подарок.

Додатни информации

Димензии 31,5 × 23,5 × 8,5 cm

Description

Оценки и коментари

Сѐ уште нема коментари

Остави оценка

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Сет Подарок за Неа - Welcome to the Real World

1.910 ден

3 на залиха