Сет Подарок за Него – Честито Дипломирање и Само Најдоброто

1.445 ден

3 на залиха

Подарокот се состои од:

– Шоља за Кафе/Чај Terra, Dead Sea
– А5 Тефтер Feel Good – Што е Најдоброто што Може да се случи? (емералд)
– Честитка Честито Дипломирање
– Декоративно Гранче Еукалиптус (минт-бело)
– Jameson виски – 0,05л
– Фереро Рошер – Сет од 4 чоколадца
– Турско Кафе Блек Енд Изи и Кафе Инста Гранд – 3 во 1
– Кутија за Подарок (basic large 31,5 х 23,5 х 8,5см) со Декоративни Картичка, Трака и Хартија за Полнење

*Честитката, декоративната картичка и декоративната трака можат да се сменат, по ваш избор (пишете нѝ која избирате во делот Забелешка за Нарачка)
Доколку не изберете, траката и картичката ке бидат во склад со боите и темата на самиот подарок.

Додатни информации

Димензии 31,5 × 23,5 × 8,5 cm

Description

Оценки и коментари

Сѐ уште нема коментари

Остави оценка

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Сет Подарок за Него - Честито Дипломирање и Само Најдоброто

1.445 ден

3 на залиха