Сет Подарок за Него – Честито Дипломирање

1.620 ден

2 на залиха

Подарокот се состои од:

– Шоља за Кафе Playful, сина
– А5 Тефтер Feel Good, Само Напред
– ИнстаГранд Кафе 3во1 и Турско Кафе Блек енд Изи
– Ferrero Rocher, пакетче од 4 чоколатца
– Ballantine’s виски – 0,05л
– Декоративно Гранче Еукалиптус
– Честитка Честито Дипломирање
– Кутија за Подарок со Декоративна Картичка + Декоративна Трака

*Честитката, декоративната картичка и декоративната трака можат да се сменат, по ваш избор (пишете нѝ која избирате во делот Забелешка за Нарачка)
Доколку не изберете, траката и картичката ке бидат во склад со боите и темата на самиот подарок.

Додатни информации

Димензии 34,5 × 35,5 × 7,5 cm

Description

Оценки и коментари

Сѐ уште нема коментари

Остави оценка

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Сет Подарок за Него - Честито Дипломирање

1.620 ден

2 на залиха