Сет Подарок – Честито и Само Напред

760 ден

5 на залиха

Подарокот се состои од:

– А5 Тефтер Feel Good – Само Напред
– Честитка Честито Дипломирање
– Фереро Рошер – Сет од 4 чоколадца
– Кутија за Подарок (window box, basic 22,5 х 17 х 6см) со Декоративни Картичка, Трака и Хартија за Полнење

*Честитката, декоративната картичка и декоративната трака можат да се сменат, по ваш избор (пишете нѝ која избирате во делот Забелешка за Нарачка)
Доколку не изберете, траката и картичката ке бидат во склад со боите и темата на самиот подарок.

Description

Оценки и коментари

Сѐ уште нема коментари

Остави оценка

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Сет Подарок - Честито и Само Напред

760 ден

5 на залиха